Historia Przygoda Pasja... Odkrycia i poszukiwania

Treasure hunting, metal detectors, history...




Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 14:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nasze sprzęty-chwalmy się :)
PostNapisane: środa, 2 kwietnia 2014, 19:02 
Offline
kapral
kapral

Dołączył(a): czwartek, 27 marca 2014, 11:43
Posty: 69
Lokalizacja: Bździszewo
sprzęt: EUROACE
województwo: Łódzkie
Cześć,
Proponuję wrzucać fotki naszych sprzętów-powiedzmy starszych niż 25 lat-mogą być samochody, samoloty, motocykle, rowery, pojazdy specjalne-wszystko co służy lub służyło do przemieszczania się.
Zdjęcie plus krótka historia.

Zaczynam:
Lublin51, nabyłem go w 2013 roku od strażaków z OSP, bogata przeszłość, najpierw w MSW-pewnie w UB, potem w milicji, późneij w OSP a teraz u mnie :). Rocznik 1951, silnik 3.5 6 cylindrów w rzędzie.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Zarejestruj się


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nasze sprzęty-chwalmy się :)
PostNapisane: piątek, 4 kwietnia 2014, 14:18 
Offline
kapral
kapral

Dołączył(a): czwartek, 27 marca 2014, 11:43
Posty: 69
Lokalizacja: Bździszewo
sprzęt: EUROACE
województwo: Łódzkie
Skoro tak już się palicie do zamieszczania swoich konkretów...
Moja WSK 125 historii to to nie ma za grosz chociaż z 1973 roku jest-najprościej w świecie użytkowana na wiejskich szlakach-na trasie dom-sklep; dom-kościół; i dom-targowisko :) wyciągnięta ze stodoły starego dziadka-jeszcze rachunek do niej dostałem-i to wszystko za... zł z papierami :) w każdym razie pół darmo.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Zarejestruj się


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nasze sprzęty-chwalmy się :)
PostNapisane: piątek, 9 października 2015, 21:08 
Offline
wachmistrz
wachmistrz

Dołączył(a): środa, 29 listopada 2006, 22:55
Posty: 137
Lokalizacja: Słupsk - Lubartów
Był już taki wątek ,,Nasze pojazdy:)'' może nie ma co tworzyć nowego tylko ten przenieść do starego.

Ja się pochwalę swoimi.
Miałem okazje się już raz chwalić swoim Jankiem ale wtedy jeszcze nie był na chodzie. Dziś jest zrobiony i zarejestrowany. Dokupiłem niedawno wózek boczny niestety w oryginalnym malowaniu bordowym.

No i najnowszy nabytek to trzy niekompletne NSU w tym jeden z nich NSU 251 OS WH wersja wojskowa którą ktoś zaczął przerabiać na cywila. Chromy itp. W najbliższych 2-3 latach chcę go doprowadzić do stanu jeżdżącego.

P.S
Może ktoś ma koła do tego typu sprzętu. Niestety poprzedni właściciel rozkręcił go i brakuje między innymi piast kół.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Zarejestruj się

_________________
Kto pyta nie błądzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL