Historia Przygoda Pasja... Odkrycia i poszukiwania

Treasure hunting, metal detectors, history...




Teraz jest sobota, 20 kwietnia 2024, 02:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: All i metal w sztycy
PostNapisane: wtorek, 7 lipca 2015, 00:54 
Offline
pułkownik
pułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 30 listopada 2008, 19:03
Posty: 936
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ecz napisał(a):
K.O.B.R.A napisał(a):
Ja wiem z doświadczenia, że wspomniane 45cm z tworzywa sztucznego wystarczy.
Nawet jak nie zajmuje się wykrywaczami VLF to i tak wiem chyba więcej niż Ty.
Temat jest w dziale ALL ale dotyczy przede wszystkim wysięgnika a o tym trochę wiem.
Np podstawie wykrywaczy PI, bo jak widzę na forum to cię tylko interesuje.
K.O.B.R.A napisał(a):
Wpływu małego przedmiotu na działanie wykrywacza, możesz na oscyloskopie nie zobaczyć, co nie znaczy, że wpływu nie ma. Pewnie nawet nie sprawdziłeś.

Po co, na co, jak brak jakiego kol-wiek metalu ino plastyk.


Oprócz tego, że obrażasz inteligencje wszystkich na tym forum, to chcę Cię uświadomić, że brak zainteresowania jakimś tematem nie wyklucza logicznego myślenia i własnych spostrzeżeń. Niestety Ty, logicznie myśleć nie potrafisz, bo do tego potrzebny jest mózg. Brak mózgu, jest zapewne bezpośrednim powodem całkowitej ignorancji dla zasad JĘZYKA POLSKIEGO !!! Takie terminy jak składnia, ortografia, gramatyka..są dla Ciebie obce, czym obrażasz wszystkich, którzy jednak uczestniczyli aktywnie w lekcjach języka polskiego. Braki logiki w Twoich ''przemyśleniach'' możesz jakoś tłumaczyć, bo inteligencja jest wrodzona a wiedza - nabyta. Skoro, ta pierwsza nie była Ci dana, to trzeba było przynajmniej nabyć tę drugą. A tak, nie masz nic. Dziwne, że na forum potrafisz się zalogować.

_________________
Budowa wykrywaczy ramowych i tradycyjnych.Naprawa wykrywaczy impulsowych. Przeróbki, tuning... Cewki, stelaże itp.
GG- 10191556


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: All i metal w sztycy
PostNapisane: wtorek, 7 lipca 2015, 13:55 
Offline
st. sierżant
st. sierżant

Dołączył(a): wtorek, 30 czerwca 2015, 19:30
Posty: 180
K.O.B.R.A napisał(a):
Oprócz tego, że obrażasz inteligencje wszystkich na tym forum, to chcę Cię uświadomić, że brak zainteresowania jakimś tematem nie wyklucza logicznego myślenia i własnych spostrzeżeń. Niestety Ty, logicznie myśleć nie potrafisz, bo do tego potrzebny jest mózg. Brak mózgu, jest zapewne bezpośrednim powodem całkowitej ignorancji dla zasad JĘZYKA POLSKIEGO !!! Takie terminy jak składnia, ortografia, gramatyka..są dla Ciebie obce, czym obrażasz wszystkich, którzy jednak uczestniczyli aktywnie w lekcjach języka polskiego. Braki logiki w Twoich ''przemyśleniach'' możesz jakoś tłumaczyć, bo inteligencja jest wrodzona a wiedza - nabyta. Skoro, ta pierwsza nie była Ci dana, to trzeba było przynajmniej nabyć tę drugą. A tak, nie masz nic. Dziwne, że na forum potrafisz się zalogować.

Nic więcej jak widać wypociny Trolla który prawdy się boi.Szkoda słów.
Widząc na tym forum że wiele osób odeszło dlaczego i mało kto pisze proste Troll, Hejter myśli że to forum jest jego królestwo i zachowuje się ja Putin w Rosji.

_________________
Z powodu chamstwa, kłamstwa,pomawiania w moich oczach to forum jest dno, szkoda czasu marnować na ich prowokacje itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: All i metal w sztycy
PostNapisane: poniedziałek, 20 lipca 2015, 20:31 
Offline
st. sierżant
st. sierżant

Dołączył(a): wtorek, 31 lipca 2007, 10:06
Posty: 243
Wybacz ECZ, miałem nie wtrącać się, ale Twoja wypowiedź niewiele ma wspólnego ze składnią języka polskiego... Może jest to w Twoim wydaniu wypowiedź impulsywna, jednak powinieneś więcej uwagi przykładać do rzeczy podstawowych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: All i metal w sztycy
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2015, 15:18 
Offline
st. sierżant
st. sierżant

Dołączył(a): wtorek, 30 czerwca 2015, 19:30
Posty: 180
fino napisał(a):
Wybacz ECZ, miałem nie wtrącać się,

Ale zrobiłeś by ino dziurę zatkać-napisać post.
Co do tematu by nie był offtop.
Co do sztycy i odcinka między sondą najlepiej jak to jest nie metalowe, brak jakiego kol wiek
wpływu.Kto posiada oscyloskop może zrobić testy używając folię miedzianą ewentualnie aluminiową mocując na tym stelażu i obserwując przebiegi zmiany z metalem lub bez.
Foto by zrozumieć rozchodzenie się fal na zewnątrz cewki.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Zarejestruj się

_________________
Z powodu chamstwa, kłamstwa,pomawiania w moich oczach to forum jest dno, szkoda czasu marnować na ich prowokacje itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: All i metal w sztycy
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2015, 17:33 
Offline
st. sierżant
st. sierżant

Dołączył(a): wtorek, 31 lipca 2007, 10:06
Posty: 243
Racja, off topic, ale jeśli ktoś czyta, a ja to robię, a post wymaga kilkukrotnego przestudiowania przez braki ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, to jest to brak szacunku do języka polskiego i czytelnika. Takie są twoje posty. Oczywiście mogę nie czytać, ale nie jestem fachowcem, ale interesuje mnie dlaczego kabel wystąjacy z cewki nie daje sygnału w wykrywaczu, ale wystarczy że jest luźny i wtedy już przeszkadza


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL