Historia Przygoda Pasja... Odkrycia i poszukiwania

Treasure hunting, metal detectors, history...




Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 12:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przestrzenie zamknęte, jaskinie, bunkry, sztolnie..;)
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2011, 16:08 
Offline
kanonier
kanonier

Dołączył(a): czwartek, 22 grudnia 2011, 15:45
Posty: 2
województwo: wielkopolskie
Cześć ;)

Tak się składa że moją pasją jest nurkowanie. Najbardziej ciągnie mnie do przestrzeni zamkniętych- jaskiń, ale że tych jest mało w polsce [niewymagających kilkugodzinnego transportu speleo] ;(, więc po ostatecznym zmontowaniu sidemount'u 2x4l najczęsciej będę pluskał się w rejonach zalanobunkrowo- sztolniowych ;)



I tu właśnie pojawia się tzw. haczyk ;)

Nurkuje od 4 lat, radzę sobie pod wodą bardzo dobrze- ale zalane przestrzenie zamknięte regularnie zbierają swoje żniwo... choćby w tym roku zginęło 3 wyjątkowo dobrych polskich nurków jaskiniowych... Dlatego zanim będę się ladował w dziury, chce radzić sobię PERFEKCYJNIE.

Istnieje sobie strasznie fajne stypendium- stypendium z wyboru. Polega to na tym- że sam wybieram na co chcę przeznaczyć ewentualnie otrzymaną nagrodę, w dodatku sam ustalam ile potrzebuję ;) Ewentualnie- bo otrzyma ją niewielka ilość osób która zgromadzi najwięcej głosów internautów....

http://www.stypendiumzwyboru.pl/uczestn ... me-back-72

Większość z "konkurentów" aplikuje o laptopa/aparat/laptopa, bądź czasami- kamerę ;) Decydouje ilość i waga głosów, więc jestem zmuszony robić to za czym nie przepadam- pisać takie posty na forach ;)

Ale jeśli masz akurat minutę wolną i chcesz mi pomóc:

Zagłosuj dając 5 gwiazdek. [na dole/ bądź pole- wystaw ocene] ;)

1. Jeżeli NIE masz konta w portalu Absolvent.pl - wpisz swój e-mail i nowe hasło, którego będziesz używać do logowania na http://www.stypendiumzwyboru.pl do głosowania i kliknij „Zaloguj lub Zarejestruj”. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do aktywacji konta – zaloguj się na swoją pocztę i kliknij link aktywacyjny. Teraz, jesteś już zalogowany/-a i możesz swobodnie głosować.
2. Jeżeli MASZ konto w portalu Facebook – kliknij „połącz przez facebook” - wpisz swój e-mail i hasło, których używasz do logowania na portalu Facebook i głosuj na mnie ;)


W nagrodę- całkiem fajny filmik który ostatnio zmontowałem z dotychczasowego materiału spod wody ;) [a kamerę mam od trochę ponad miesiąca ;)]



Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przestrzenie zamknęte, jaskinie, bunkry, sztolnie..;)
PostNapisane: piątek, 23 grudnia 2011, 10:20 
Offline
st. sierżant
st. sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 08:21
Posty: 196
sprzęt: Garrett ace 150
Głos oddany : ) Życze sukcesów .
I Szacun za pasje :)

_________________
"Nie wiem, jaka broń zostanie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A. Einstein


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przestrzenie zamknęte, jaskinie, bunkry, sztolnie..;)
PostNapisane: piątek, 23 grudnia 2011, 11:34 
Offline
kapral
kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2011, 21:40
Posty: 57
Lokalizacja: szczecin
Głos poszedł....czekamy na więcej :peace

_________________
historia jest tylko jedna, reszta to fałsz !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przestrzenie zamknęte, jaskinie, bunkry, sztolnie..;)
PostNapisane: piątek, 23 grudnia 2011, 11:58 
Offline
kanonier
kanonier

Dołączył(a): czwartek, 22 grudnia 2011, 15:45
Posty: 2
województwo: wielkopolskie
Dzięki :D:D

Sporo ciekawych rzeczy pod wodą się widuje- np. niedawno odkryłem jak się okazało do tej pory nie odkrytą dłubankę;) Też jest videorelacja, kręcona jeszcze nie przeze mnie ;) ale strasznie mało widać bo łódź była zabrzebana w 90% w mule...

rewton napisał(a):
Głos poszedł....czekamy na więcej :peace


http://vimeo.com/25571889

Najpierw obejrzyj, potem czytaj dalej...

Ten zajebiście miły i sympatyczny nurek w okularach- zginął właśnie w wypadku w jaskini kilka miesięcy temu... a był jednym z najwybitniejszych nurków jaskiniowych w Polsce i na świecie...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL