Historia Przygoda Pasja... Odkrycia i poszukiwania

Treasure hunting, metal detectors, history...




Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 03:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak zdobyć pozwolenie własciciela ziemi?
PostNapisane: środa, 23 stycznia 2008, 23:36 
Jak namówić kumpla, a dokładnie jego starszego żeby pozwolił pokopać na jego placu?
Podczas jakichś robót mieli tam bardzo dużo szabelek, strzelb, pocisków i jakichś granatów, czyli teren gwarantowany, jednakże ojciec kumpla nie pozwala na wykopanie tego (i rozumiem go, zakopał wszystko, jakby się to wydało gdzie nietrzeba, zaraz by teren zajęli specjaliści, bo z tego co opowiadał, to kawał starej historii ma w ziemi)

Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 stycznia 2008, 23:51 
YYY rozmawiać nie umiesz?! :shock: Zawsze da sie dogadać może dasz mu jakiś fant którym sie nie interesujesz lub po prostu postaw parę piwek lub coś mocniejszego. Z resztą sam nie wiem może z którychś z formowiczów jakiś pomysł podsunie. Acha nie zawsze trzeba się chwalić głośno znaleziskami


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 stycznia 2008, 23:57 
Offline
st. sierżant
st. sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2007, 18:39
Posty: 196
Lokalizacja: lubelskie
Jesli sytuacja jest taka jak piszesz to nie bedzie łatwo... :x Ale wszystko jest do zrobienia. :D Co to jest za plac? Mozna tam teraz kopać bez szkody dla właściciela? Myśle, że jesli właściciel ma informacje jakie skarby leżą u niego pod ziemią to nie będzie chciał oddać tego za byle flaszkę... Może próbuj w ten sposób, że się podzilicie tym co wykopiecie albo coś w tym stylu. :)

Pozdro Saiid :P

_________________
"Wojny prowadzone są przy użyciu broni, ale wygrywane przez ludzi. To duch ludzi, którzy ida za wodzem oraz ludzi, którzy przewodzą prowadzi do zwycięstwa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 stycznia 2008, 00:34 
Właściciel dokładnie wie gdzie to jest zakopane, bo sam to tam przeniósł, nie wiem jak plac wygląda, bo to miasto obok mnie, kumpel przyjeżdżał często do laski w moim mieście, i mi opowiadał co nieco.

Powiedział że mogę w nocy przyjść i kopać ale jak mnie jego starszy szczapi to go nie znam i za ewentualny śrut w ciele nie odpowiada :D

A że były tam sprawne ładunki wybuchowe, więc napewno nie pozwoli się tam nikomu kręcić bo jak nie jacyś badacze to saperzy mu wjadą (pewno tego się obawia)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 stycznia 2008, 16:44 
Jestem brutalny ale tzw. stań się cichociemnym i wal po nocy z kimś zaufanym i po spraiwe. Czego oczy nie widza tego sercu nie żal...

Czasami nie idzie sie dogadać z włascicielem - taki "pies ogrodnika"

Jak ty tego nie zrobisz ;) to Ci ktoś pomoże.... jak "plotka" pojdzie dalej


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak zdobyć pozwolenie własciciela ziemi?
PostNapisane: czwartek, 24 stycznia 2008, 16:52 
Offline
st. sierżant
st. sierżant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2007, 18:39
Posty: 196
Lokalizacja: lubelskie
tankman102 napisał(a):
Podczas jakichś robót mieli tam bardzo dużo szabelek, strzelb, pocisków i jakichś granatów


Jeśli podczas robót wykopali mu szable (to uważam za najcenniejsze z fantów wktóre wymieniłes :lol: ) to wątpie, by właściciel je spowrotem wrzucał do ziemi? Myśle, że to co zakopal nie ma sensu odkopytwać bo chyba nie zależy ci na pociskach lub granatach... Gośc wie, że jest to niebezpieczne i wcale mu sie nie dziwie, ze nie pozwakla się nikomu do tego zbliżać...
Kolejna sprawa jest taka czy twój kumpel czegos sobie nie ukoloryzował... Możliwie, ze wykopali kilka pocisków moździeżowych itp a kolega mówi, że tam skarby są...
Nie radze w nocy się do nikogo na posesje włamywac i kopać bo napewnie sie to dobrze nie skończy!

Tyle odemnie. Twoja sprawa co z tym zorbisz ale ja radził bym odpuścić sobie to miejsce i szukać innych ;)

Pozdro Saiid :P

_________________
"Wojny prowadzone są przy użyciu broni, ale wygrywane przez ludzi. To duch ludzi, którzy ida za wodzem oraz ludzi, którzy przewodzą prowadzi do zwycięstwa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 stycznia 2008, 18:05 
Offline
podpułkownik
podpułkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 9 września 2005, 19:29
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Said ma rację to brzydko pachnie takie włażenie ;-) na czyjś teren
A myślałeś o tym czy kolo Cię na muke nie wsadza bo walicie do tej samej laski :D ;-) hehe
Jakby tam było coś naprawdę fajnego to on sam by pewnie to wykopał jak starego w domu by nie było i spieniężył na allegro
co innego było by gdyby to była historyjka usłyszana od jego dziadka ..
tu bym miał więcej zaufania do opowieści
Pozdro
APPL

_________________
Saperka pada niedaleko od sapera. :x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 stycznia 2008, 19:34 
Hehe co do laski to nie może być bo mam swoją :D A jego laska to moja kumpelka była...

A co do wiedzy właściciela na temat wartości tego co ma w ziemi to nie wiemy czy tak naprawde wie ile to może być warte...

A chłopak nie bardzo ma jak to wykopać samemu (problemy zdrowotne), a jako że ja jestem na 1 miejscu znanych mu samobójców to jakby mógł to wykopać nie dyskutowali byśmy tutaj teraz :D :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jak zdobyć pozwolenie własciciela ziemi?
PostNapisane: niedziela, 26 maja 2013, 10:35 
Offline
kanonier
kanonier

Dołączył(a): sobota, 5 maja 2012, 18:05
Posty: 4
W Polsce butelka wody ognistej czyni cuda więc idź tym tropem :)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jak zdobyć pozwolenie własciciela ziemi?
PostNapisane: niedziela, 26 maja 2013, 22:05 
Offline
porucznik
porucznik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 28 stycznia 2012, 11:21
Posty: 485
województwo: mazowieckie
Tak jest. Tym bardziej, że przez te ponad 5 lat niejedną "gołdę" z nim obrócił


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL